Portal Znany Księgowy – tania księgowość.

0
925

Pierwsze lata portalu Znany Księgowy nie wskazywały na sukces. Brak stałych klientów wiec biznes nie spinał się. Jednak szeroki marketing, zaangażowanie i codzienna praca sprawiły, że obecnie współpracujemy w kraju z wieloma biurami rachunkowymi świadczącymi usługi księgowe dla naszych przedsiębiorców. Łączymy klienta ostatecznego z biurem rachunkowym. Odwiedź naszą firmę oraz przedstaw nam swoje wymagania. Zdobycie takich wiadomości oraz dokumentów pozwala nam na dopasowanie oferty cenowej do indywidualnych oczekiwań klienta i określenie zakresu usług, który usprawni działanie firmy czy przedsiębiorstwa. Oferujemy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw. Zasięg naszych usług to cała Polska. Jesteśmy otwarci na pracę z każdą firmą. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jesteśmy elastyczni dopasujemy się do państwa potrzeb. Jako biuro podatkowe służymy przedsiębiorcom naszym doświadczeniem, umiejętnościami i wiedzą. Zapewniamy możliwość bezpłatnych konsultacji.

Proponowane usługi naszego biura rachunkowego

Posiadamy spore doświadczenie i wysokie kwalifikacje, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc każdemu klientowi. Zakres naszej oferty cenowej to: podatkowa książka przychodów oraz rozchodów , księgi handlowe, kadry oraz płace, sporządzanie i składanie deklaracji podatkowych, prowadzenie rozliczeń ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. To tylko podstawy prowadzenia naszej firmy w księgowości.

Z naszym portalem zawsze można się nieodpłatnie skonsultować oraz liczyć na wsparcie, kiedy go najbardziej potrzeba. Serdecznie zapraszamy do współpracy z naszym biurem rachunkowym Znany Księgowy. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i oferujemy fachowe usługi księgowe. Jesteśmy elastyczni i otwarci na negocjacje. Wycena usług księgowych odbywa się indywidualnie w oparciu o następujące informacje: forma prawna podmiotu; specyfikacja działalności firmy; rodzaj ewidencji księgowej; średnia liczba dokumentów do zaksięgowania co miesiąc; ilość pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz zlecenie. Biuro rachunkowe Znany Księgowy świadczy usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Sprawdź tutaj –  www.znany-ksiegowy.pl . Czekamy na ciebie oraz na twoją decyzję. Nie zwlekaj. Wsiądź do samochodu lub zadzwoń teraz do naszej firmy. Umówimy się na niezobowiązujące spotkanie celem zawarcia umowy o współpracy. Wiemy, że niesie to obopólne korzyści dla dwóch stron.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.