Stoły zabiegowe od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
687

Nasza firma powstała przeszło 10  lat temu i przez wszystkie te lata swojego istnienia jest partnerem państwowych szpitali, klinik, przychodni lekarskich, domów pomocy społecznej i innych placówek medycznych w zakresie dostaw sprzętu oraz aparatury medycznej. Jesteśmy bardzo dumni, że możemy tobie pomagać. Branża związana ze życiem i zdrowiem jest niezwykle istotna, a co za tym idzie jest niezwykle  odpowiedzialna.

Toteż stale staramy się podnosić nasza wiedzę oraz umiejętności, szkolimy się, aby najefektywniej tobie służyć. Współpracujemy z polskimi konstruktorami i inżynierami, dzięki czemu proponowane przez nas sprzęty i aparatura, są niezawodne i nowoczesne. Ponadto importujemy dla Państwa sprzet medyczny oraz aparaturę z całego świata, zaskakując naszych klientów nowościami z rynku medycznego. Dzięki temu nasza oferta sprzedażowa jest niezwykle bogata i w dalszym ciągu wzbogacana. Całościowo zaopatrujemy jednostki medyczne na terenie całej Polski. W ofercie naszej firmy w zakresie aparatury medycznej znajdziecie Państwo: monitory pacjenta, pulsoksymetry, elektrokadiografy, kardiotokografy, ssaki, defibrylatory, pompy objętościowe oraz wiele, wiele innych. Dodatkowo posiadamy szeroką ofertę sprzętu medycznego, łóżka lekarskie jak i do opieki domowej, wózki reanimacyjne, wieszaki kroplówek, fotele do dializ, wózki do transportu chorych w pozycji leżącej jak również siedzącej, wózki inwalidzkie, parawany, wózki anestezjologiczne, wózeczki oddziałowe, szafy lekarskie. Zapraszamy na nasza stronę internetową www.euro-medical.pl celem zapoznania się z naszą kompleksową ofertą.

Euro-medical sklep medyczny – poznaj ceny ssaków medycznych

Ofertę naszej firmy znajdziesz na www.euro-medical.pl . Nasi handlowcy pomogą tobie doradzić najlepsze rozwiązanie w sferze wyboru czy sprzętu do Państwa placówki. W doborze bierzemy pod uwagę Państwa oczekiwania, budżet jak i miejsce przeznaczenia sprzętu czy aparatury. Nie zawsze najdroższe rozwiązanie jest najlepsze, wiemy to, dlatego możecie Państwo liczyć na naszą grupę sprzedawców. Wiemy również jak ważny dla naszych klientów jest czas dostawy zamówionego produktu. Firma EURO-MEDICAL ma spory magazyn, w którym utrzymujemy wysokie stany, toteż kolejne zamówienia realizowane są błyskawicznie. Dzięki Państwa sugestiom regularnie zmieniamy się na lepsze. Pragniemy podziękować za zaufanie jakim obdarzacie naszą firmę za każdym razem, kiedy zlecacie nam kolejne zamówienie. Zachęcamy do wkroczenia w szerokie grono naszych zadowolonych odbiorców. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo referencje, w których naszych odbiorcy – duże oraz znane jednostki medyczne – przedstawiają nas jako sumiennych partnerów w sferze dostaw sprzętu medycznego i aparatury. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo także chat, a dzięki niemu w każdej chwili, na żywo macie Państwo dostęp do naszych sprzedawców, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania, rozwieją wasze wątpliwości. Czekamy na kontakt właśnie z Tobą.